ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Citroën pomohl handicapované Elišce


Výborný nápad spojit předváděcí akci nových automobilů a charitou dostali letos na podzim v Citroënu. Na akci Citroën Roadshow umístili cyklistický trenažér a za každý našlapaný kilometr věnovali 10 korun klientce Konta Bariéry Elišce

TDC_04_small-(4).jpgDíky pozitivnímu ohlasu návštěvníků Citroën Roadshow a jejich sportovnímu nadšení se povedlo pro Elišku, která potřebuje peníze na nákladné rehabilitace, získat 20 tisíc korun. Návštěvníci akce ujeli na trenažéru téměř 1 600 km, to znamená pro Konto Bariéry 16 tisíc korun, Citroën pak částku zaokrouhlil.

Eliška se ​ po trombóze v mozku snaží vrátit do normálního života a plně fungovat pro svou rodinu. Trombóza ji postihla během těhotenství kvůli dědičné poruše srážlivosti krve. Lékaři v tu chvíli nedávali naději mladé mamince ani nenarozenému dítěti, nakonec se ale povedlo zachránit oba. Eliška se ale s následky trombózy bude vypořádávat do konce života. Stále má v rukou, nohou i obličeji  svalovou křeč. To se projevuje špatnou jemnou motorikou, Elišce se velmi obtížně mluví i přijímá potrava.

Cesta k co nejnormálnějšímu životu, ve kterém hraje prim její syn Matyáš, vede přes intenzivní rehabilitace, na které Elišce Konto Bariéry pomáhalo získat finance.

eliska2.jpg
Eliška se synem Matyášem. Celý jejich příběh najdete zde. Děkujeme všem dárcům, kteří Elišce pomohli!


Fotogalerie

Jdu na to