ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Díky Vám to rozjedou!


Pomozte s námi handicapovaným žákům z Obchodní akademie Olgy Havlové v Jánských lázních zažít vítězství! Potřebují přispět na dva sportovní vozíky, na kterých budou aktivně trávit volný čas. Děkujeme!

akademie_1_orez.jpg

Obchodní akademie Olgy Havlové v Jánských lázní poskytuje žákům s tělesným postižením či jiným handicapem kromě vzdělání také plnohodnotné trávení volného času. Sportovní vozíky jim budou sloužit po celý den, sedm dní v týdnu. Budou jim pomáhat při sportovních aktivitách, díky kterým i handicapovaní snáze překonávají mnohé psychické potíže.
zaci-maluji5.jpgtenis.jpgVyprávět příběhy všech žáků tady nemůžeme, rádi se s Vámi ale podělíme o obrázky, které nám namalovali. Jsou výmluvnější než všechna slova. A z rozzářených očí malých sportovců i z plně soustředěných tváří při hře je pak patrné, jak moc je pro ně sport důležitý.

Pojďme jim společně pomoci omladit jejich „vozový park“. S ultralehkými vozíky Ultina Sporta mají při aplikované tělesné výchově tu nejlepší zkušenost. Díky speciální konstrukci se sešikmenými koly, opěrnému zadnímu kolečku a odlehčené konstrukci budou moci opravdu sportovat a zažít pocit vítězství.


akademie_2-(2).jpg
text-motto2.jpg

Fotogalerie

Jdu na to