ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Kinematograf 2020


Kinematograf bratří Čadíků vyráží s pojízdným kinem po České republice již po devětadvacáté. Dobrovolné vstupné na projekce výhradně českých filmů bude stejně jako v minulých letech určeno na dobročinné účely, na pomoc klientům Konta Bariéry. 

“Před pár měsíci jsem si myslel, že Filmové léto 2020 nebude, ale teď vám můžu říci, že bude v plném rozsahu. Jedeme do spousta míst v České republice a moc se těšíme,” říká zakladatel Kinematografu Josef Čadík. 
 
Také letos se budou promítat výhradně české filmy. Vstupné na projekce je dobrovolné a vybraný obnos putuje na Konto Bariéry. V minulém roce se vybraly dva miliony korun. 

„S Kinematografem je to krásná a dlouholetá spolupráce.  Díky pomoci obyčejných lidí můžeme podporovat naše klienty již dvanáct let. Jen v minulém roce se pomoc díky “Čadíkovcům” dostala k více než šedesáti klientům Konta Bariéry,” říká o úspěšné spolupráci Božena Jirků, ředitelka Konta Bariéry. 

Kinematograf bratří Čadíků spolupracuje s Kontem Bariéry od roku 2008 a za tuto dobu dobrovolné vstupné vyneslo téměř osm milionů korun. Každý rok tak díky financím od Kinematografu může Konto Bariéry přispět desítkám lidí s handicapem. Z Fondu Kinematograf Konto Bariéry přispívá na nákladné zdravotnické projekty, například na rehabilitace, zdravotnické pomůcky jako WalkAide nebo na rehabilitační přístroje MOTOmed, což jsou velmi důležité a finančně náročné pomůcky.


Fotogalerie

Jdu na to