ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Narozeninová charita profesora Neužila


Profesor Petr Neužil oslavil šedesáté narozeniny ve velkém stylu. Špičkový kardiolog ukázal, že má srdce na pravém místě, když svoji narozeninovou oslavu proměnil v charitativní akci na pomoc klientovi Konta Bariéry. Na osobní asistence pro Jakuba se v rámci slavnostního večera vybralo 200 tisíc korun

vyber2-(1).jpg

2G0A9050.jpgJako záminka k pomoci Jakubovi, který je od narození těžce mentálně a fyzicky postižený, posloužila symbolická dražba profesorových osobních věcí. Dražil se například Neužilův starý mobilní telefon, anatomický obrazový slovník nebo brusle. S dražbou pomáhala profesorova manželka Ivana a noví hrdí majitelé těchto věcí pak přispěli Jakubovi na osobní asistence.  Bez nich je třiadvacetiletý mladý muž odkázaný na celodenní péči své maminky. 

vyber3.jpgvyber1.jpg
Děkujeme, pane profesore, za výborný nápad a velkou pomoc! Jakubův příběh si můžete přečíst na našem webu.
 
Poděkování Jakuba a jeho maminky Emmy

Pane profesore, dovolte mi popřát Vám opožděně k narozeninám vše nejlepší.  Přejeme Vám pevné zdraví. A děkujeme  Vám!  

Milé Konto Bariery, paní ředitelko. Jsme dojatí. Asistence jsou pro nás opravdu klíčové, úplně zásadní v tom,  jaký má člověk pocit ze života. Všechno se dá zvládnout, ale člověk na to nesmí zůstat sám. Děkujeme Vám za Vaši práci. Děkujeme Vám za Vaší účast a solidaritu. Dovolte mi prosím poděkovat fotografiemi asistencí u Jakuba.

Emma a Kuba

 
Navrh-bez-nazvu-(4).png
 

Fotogalerie

Jdu na to