ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Václav díky vám dostal nejlepší dárek


Sedmnáctiletý Václav trpí těžkou nedoslýchavostí. Velmi mu ale pomáhají nová naslouchadla se vzdáleným mikrofonem, která si mohl pořídit i díky příspěvku z Konta Bariéry. Vaclav vám za „nejlepší dárek“ posílá poděkování.

vaclav.jpgVáclav navštěvuje gymnázium a po maturitě by se rád věnoval studiu psychologie. Ve škole ani v každodenním životě pro něj ale není vždy snadné se zorientovat. Těžkou nedoslýchavost, která mu komplikuje komunikaci, mu ale naštěstí dobře pomáhají kompenzovat naslouchadla a vzdálený mikrofon. Obojí dostal nové v prosinci jako předčasný vánoční dárek. Teď už má vše pořádně vyzkoušené a za finanční příspěvek, který mu koupi umožnil, vám moc děkuje.

„Naslouchadla i mikrofon Roger se mi skvěle hodí ve škole, kde díky mikrofonu slyším konečně vše, co učitelé říkají, i když nemohu zrovna odezírat. Sluchadla výborně fungují také při telefonování, konečně se nemusím spoléhat na textové zprávy. Jsem jistější v komunikaci a moje oblíbená hudba zní výborně," pochvaluje si Václav.

„Velmi si vážím vaší pomoci! Pro naši rodinu, rodiče a mé dva bratry, výdaje s pořízením těchto pomůcek znamenají velmi citelný zásah do rodinného rozpočtu. Díky příspěvku bylo pořízení reálnější. Moc děkuji!“ dodává student.

Děkujeme, že pomáháte s Kontem Bariéry všem, kteří to potřebují! 

Jdu na to