ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Auto pro Martina

Jmenuji se Martin (42 let) a jsem po úrazu krční páteře, který jsem utrpěl v září 2006 po pádu ze stromu. Mám poškozený 5. až 7. obratel, nehýbu se od prsou dolů, částečně ochrnuté mám i horní končetiny. Bydlím sám v pronajatém bytě. Pobírám invalidní důchod, který však celý zcela použiji na pokrytí výdajů na nájemné, energie a léky. 

Přestože se po Praze často a rád pohybuji městskou hromadnou dopravou, nejde to vždy a musím používat osobní automobil. Je to pro mne spolu s vozíkem jediná možnost, jak být alespoň trochu mobilní. Doposud jsem využíval automobil (dodávku) zakoupený v roce 2010.  V poslední době mne však začalo auto zlobit. Mechanik mi již opravu nedoporučil, jedná se o závadu na motoru. Abych nezůstal zcela imobilní, byl jsem nucen se poohlédnout po jiném vozidle. Náhodou jsem našel vůz, který je  speciálně upraven pro přesun vysokého vozíčkáře, jakým jsem já. Vůz je pro mě zcela ideální. 

Doufám ve schválení částky ve výši 200 tisíc korun od Úřadu práce. Cena kompletně připraveného vozu je 429 tisíc korun. Vzhledem k mé finanční situaci si Vás proto dovoluji oslovit a požádat o pomoc s financováním zbývající části ceny vozu.


Fotogalerie

Jdu na to