ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Elektropohon pro Michaelu

Michaele je třicet sedm. Před lety měla vážnou autonehodu, když se vracela s přáteli z výletu do Karlových Varů. Těžce si poranila míchu a krční páteř. V jednadvaceti letech se stala kvadruplegičkou. Michaela od té doby potřebuje k mnohým činnostem pomoc další osoby. 

misa-velka-FB-(1).jpg

I když Michaela po nehodě na čas ztratila radost ze života, velmi rychle ji znovu objevila. A to díky své dceři, která ji motivuje žít aktivním životem.  Svou radost ze sportu předává Michaela dál. Již přes osm let pracuje ve Sportovním klubu vozíčkářů Praha, kde organizuje aktivity, události a setkání. Již čtvrtým rokem je také předsedkyní klubu. 

DSC_8270-(1).jpg

Míša je velká sportovkyně a za den se téměř nezastaví. Protože z takové námahy dovedou člověka pěkně rozbolet ruce, obrátila se na nás s prosbou o příspěvek na nový elektropohon. 
Díky štědrým dárcům se potřebná částka vybrala neuvěřitelně rychle. Vděčná Míša poslala poděkování: 
"Nedokáži ani popsat, jak si vážím Vaší finanční pomoci. Je úžasné, že se takto vysoká částka vybrala v tak krátkém čase. Už se nemohu dočkat, až vyrazím s novým elektromotorem do přírody s dcerou Natálkou. Všem dárcům z celého srdce děkuji. Díky Vám bude náš život snazší a radostnější."
 


Fotogalerie

Jdu na to