ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Handbike pro Michala

Sbírka byla úspěšně ukončena. Děkujeme všem dárcům.

Michal nám napsal: 

Vážení podporovatelé a sponzoři,
chtěl bych Vám všem tímto poděkovat za vyjádřenou podporu a zaslané sponzorské dary. Jen díky Vám se podařilo z mého pohledu skoro nemyslitelné- mám veškeré prostředky na pořízení vlastního handbike. Je krásné vědět, že kolem sebe mám tak skvělé lidi. Beru to i jako velký závazek, na tenhle handbike se v koutě prášit rozhodně nebude.
Těším se, že se společně třeba potkáme na nějaké cyklistické akci a nebo jen tak na pohodové vyjížďce. DĚKUJI VÁM!
Michal


MICHALŮV PŘÍBĚH:
Jmenuji se Michal, je mi 33 a jsem paraplegik. Po poranění míchy tři roky odkázán na invalidní vozík. V současné době pracuji na zkrácený úvazek u svého původního zaměstnavatele.
 
Toužím vrátit se mezi aktivní sportovce a věnovat se jízdě na silničním handbike. Nyní jezdím velmi omezeně na stroji, který si podle možností zapůjčím od Centra Paraple a nebo od Sportovního klubu vozíčkářů Praha. Získání vlastního handbike by mi pomohlo více se integroval mezi hendikepované sportovce a také budu mít možnost změřit své síly s ostatními na některých závodech Českého poháru. Bohužel zapůjčované stroje nevyhovují podmínkám startu na těchto soutěžích, proto bych byl moc rád za handbike vlastní.
Bohužel z vlastních prostředků nemám možnost si takovou sportovním pomůcku pořídit, a proto vás prosím o pomoc s financováním.

Fotogalerie

Jdu na to