ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Nový vozík pro Michala

,,Moc děkuji Kontu Bariéry za nový vozík, který budu moci používat i do horších podmínek. U standardního vozíku je problém namočení nebo hrubší zacházení, což je s tímto vozíkem možné a já ho moc rád v přírodě prověřím."

Novoroční sbírka s Aktuálně.cz


Výtěžet novoroční sbírky s Aktuálně.cz předčil naše očekávání. Sbírka byla určena pro Láďu. A protože se ve sbírce sešlo více peněz, než kolik sám potřebuje, souhlasí s tím, že zbylé peníze daruje Konto Bariéry dalším žadatelům o pomoc. Michal  tak získá téměř 19  tisíc korun na nový vozík.

Michal si před desetil lety na snowboardu poranil míchu, je paraplegikem, který se neobejde bez zdravotního vozíku.

 I tak se snaží žít plnohodnotný život, i když samozřejmě pořád naráží na věci, které prostě nejdou. Dostudoval vysokou školu v oboru Management, oženil se a  pracuje na částečný úvazek.  Věnuje se i lektorské činnosti, navštěvuje studenty základních a středních škol a společně se baví o  těžkých úrazech a jejich následcích.

Michal je sportovec, vybral si adrenalinový sport, rád jezdí na motorové čtyřkolce. S handicapovanými i zdravými kamarády se setkává na závodech ,,Handycup“. Rád vyjíždí do terénu a vozík od Marka Schneidera splňuje všechna kritéria pro jeho aktivní . 
michal.jpg
Jdu na to