ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Závěsný systém pro Petra

 Nadace Krása pomoci byla vykradena. Tato nadace ve spolupráci s Nadační fond pomoci Karla Janečka vyhlásila sbírku na částku, o kterou kvůli kráděži přišla. Její výtěžek věnovaly nadace Petrovi. Moc děkujeme.
Jmenuji se Petr, je mi 52 let. Během vyjížďky jsem spadl z koně a poškodil si krční obratel. Diagnózou jsem spastický tetraplegik. Prošel jsem si různými zdravotními zařízeními, až jsem v roce 2013 zakotvil v malém penzionu pro seniory v Kosoři, neboť potřebuji 24 hodinovou péči. Od večera do rána potřebuji polohovat po třech hodinách, od dopoledne sedím v invalidním vozíku u počítače, nebo podnikám různé aktivity.
Děkuji vám za jakýkoli příspěvek, zvedací zařízení by mi velice ulehčilo život.
Přesuny z a do vozíku zatím zvládáme fyzicky, ale při mé spasticitě zad (svalové ztuhlosti) je to stále těžší. Při návštěvě Centra Paraple jsem měl možnost vyzkoušet speciální stropní zvedací zařízení. Při přesunu z lůžka na vozík mě zařízení pomalu krásně nastavilo do polohy na vozík a i z vozíku do postele, je to bez námahy pro mne i okolí.

Žádost o příspěvek na kompenzační pomůcku mi Úřad práce bohužel zamítnul, proto se obracím na dárce. Jsem rozvedený a s přítelkyní mám dvě nezletilé dcery.

Fotogalerie

Jdu na to