ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Rehabilitace pro Adélu

Dobrý den,

obracím se na potenciální dárce s žádostí o příspěvek na
 speciální terapii Klimtherapy 18, kterou jsem díky dárcům mohla absolvovat již 2x. Terapie na mém zdravotním stavu znát, celkově mi pomáhá v postupném posouvání se  k svému snu a zlepšení zdravotního stavu. A to natolik, že jsem se dostala i k chůzi o Francouzských berlích. Vzhledem k prospěšnosti rehabilitace, bych ji ráda letos v srpnu absolvovala ještě jednou. Obracím se proto na potenciální dárce s žádostí o příspěvek na čtyř týdenní pobyt. 

Ráda bych také poděkovala - sponzoru, firmám a lidem za Vaše finanční dary na speciální terapii, která mi hodně pomohla. Konkrétně ve stoji mám teď více propnuté koleno než před terapií. Díky tomu mám i větší stabilitu a o čtyřbodových berlích ujdu větší vzdálenost.  Začala jsem se zapojovat do různých činností (při stravě se speciálními příbory, skládaní puzzlí, udržení některých předmětů, větší opora o ruku, vytočení ruky) pravou ruku, která tohle před terapií nezvládla (měla jsem pravou ruku jen na přidržení a byla jsem levák), ale během terapie a procedury ergoterapie, mně hodně udělalo radost a překvapilo, že pravá ruka zvládne toho spoustu a že jsem i pravák.

Pevně věřím tomu, že se ruka postupem času v některých činnostech vyrovná levé.

Věřím i tomu, že postupem času dosáhnu svého snu: Chůze s minimální oporou a to o francouzských berlích, kde opora bude pro mne minimální.

Ještě chci dodat, že jsem tohle dokázala pomocí terapie, při které bylo také spousta procedur, které také byly zaměřené na zlepšení celkového zdravotního stavu, ale hlavně tohle všechno jsem mohla podstoupit a posunout se po zdravotní stránce dopředu, jen díky Vaším finanční darům.

Moc si toho cením, děkuji Vám moc a patří Vám velké díky
Adéla

Fotogalerie

Jdu na to