ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Rehabilitace pro Milana

Milan_nahled-(1).jpgSedmnáctiletý Milan byl ještě před rokem naprosto zdravý, studoval na gymnáziu a každý den hrál basket.  Pak se normální den ve škole proměnil v boj o život. 
 
Milana bolet hlava, odskočil si na toaletu a zkolaboval. Co se stalo? Cévní malformace a krvácení v pravé části mozku nenávratně poškodily mozkový kmen. Prognózy nedávaly Milanovi v podstatě žádné naděje na uzdravení. Kromě srdce mu nefungovalo téměř nic a i ty nejoptimističtější odhady lékařů počítaly s trvalou paralýzou. Zničena byla i centra ovládající smysly.
Milanovým snem je vrátit se zpět do života, ke svým kamarádům. Chce studovat a hrát basketbal, kterému se ještě nedávno věnoval na vysoké úrovni.
Díky skvělé péči odborníků a nezlomné vůli se Milanům stav navzdory prognózám začal postupně zlepšovat. Díky intenzivním rehabilitacím a každodennímu cvičením se postupně probudila pravá část těla. I tak se Milan musí pohybovat na delší vzdálenosti na vozíku, jelikož levá strana těla stále neposlouchá a chůzi začíná trénovat v rámci rehabilitace.

Milanovi velmi pomáhají rehabilitace v lázních Klimkovice, které jsou ale drahé a nejsou hrazeny pojišťovnou. Proto si bude velmi vážit jakéhokoliv finančního příspěvku, který ho posune o kousek blíž k jeho snu.

Fotogalerie

Jdu na to