ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Vozík pro Davida

David ochrnul, když se v roce 2009 zranil při práci v ateliéru. Handicapu se ale nepoddal. „Musíme jít dál a dál, za svými sny,“ říká čtyřicetiletý výtvarník a básník. Na cestu životem teď ale potřebuje nový vozík.

DavidJ.jpgDavid je z umělecké rodiny, otec je fotograf, strýc akademik. Není proto divu, že i on sám se našel v umění. „Jsem výtvarník i básník, maluji abstrakci, vše, co žije a dýchá, to já prociťuji a tvořím na plátno emoční barevnost krás,“ říká.

Život ale klade Davidovi do cesty překážky. Když mu bylo teprve 26 let, zranil se, když se předklonil při práci v ateliéru. V míše mu praskla krevní sraženina a paralyzovala ho. „Od té doby sem na vozíčku, ale nepodléhám se tomu, jelikož je pro co žít a milovat, musíme jít dál a dál, za svými sny, které chceme uchopit srdcem,“ věří David.

Když zrovna netvoří, rád se vydává na výlety po Česku, čte knihy nebo sleduje filmy. Má rád přírodu a zvířata. K aktivnímu životu však potřebuje lehký a snadno ovladatelný vozík. A právě s jeho pořízením potřebuje výtvarník, který žije sám, pomoci.

Děkujeme, že Davidovi spolu s Kontem Bariéry pomůžete!    

Fotogalerie

Jdu na to