ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Digitální sluchadla pro Aničku

Haničku podpořila společnost Igepa, velkoobchod papírem spol. s r.o.


PODĚKOVÁNÍ

Milá Nadace, velice Vám děkujeme za naši dnes již 4 - letou dcerku Haničku, které díky Vám a Vašim sponzorům můžeme zažádat o naslouchátka pro obě ouška. Haničce se tím jistě velmi změní život, neboť to, co doposud neslyšela, uslyší!! Děkujeme moc. Rodina Haničky
 

Haniččin příběh

Vážení dárci, obracíme se na Vás s prosbou o příspěvek na dvě digitální sluchadla pro naši čtyřletou dceru Haničku. Byla u ní zjištěna ztráta sluchu na obou ouškách.

Hanička nastoupila ve třech letech do mateřské školy, její řeč se zde ale vyvíjela špatně. Začala jsem s Haničkou jezdit ke klinické logopedce v domnění, že jde pouze a jen o opožděný nástup řeči. Paní doktorka ale měla zkušenosti se sluchově postiženými dětmi a poslala Haničku na foniatrické vyšetření, kde jí zjistili těžkou nedoslýchavost. Ve školce zatím nemají žádné pomůcky vhodné pro sluchově postižené ani personální kapacity.

Milí dárci, obracím se na vás s prosbou o finanční příspěvek, z kterého bychom mohli Haničce dopřát normální sluch. Díky sluchadlům se naučí nové pojmy a slovní vazby. Rozvoj její řeči dnes neodpovídá věku a zaostávala tak ve vývoji. Ve školce si ale chválí její manuální zručnost a šikovnost.
 
Moc si vážíme Vaší pomoci,
Maminka Haničky.

Fotogalerie

Jdu na to