ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Nová noha pro Vladimíra


Jsou tomu dva roky, co se naše štěstí proměnilo, ztratilo. V lednu roku 2018 nám nešťastnou náhodou shořel domov, vzpomínky a o život přišel také náš syn Gabrielek.” (úryvek dopisu Vladimírovy partnerky Věry)

Do doby, než dům zachvátily plameny, pracoval Vladimír jako lesník a těšil se ze svých tří malých synů. Jedno ráno ale celou rodinu požár připravil o střechu nad hlavou a co je nejhorší – také o syna Gabriela. Vladimír navíc přišel následkem požáru o nohu. Nyní chce začít znovu žít a k tomu potřebuje vhodnou protézu. Bez ní se nedostane ven z bytu, nemůže doprovázet své děti do školy, na hřiště, ani chodit do práce. O protézu tedy zažádal u pojišťovny. Člověk by si myslel, že v jeho případě nebude těžké protézu získat. Bohužel tomu tak není. Protéza, která dokáže Vladimíra postavit na nohy, stojí 850 tisíc korun a pojišťovna ji neuhradí. Proto Vás prosíme o pomoc. Pokud se najde dostatek dárců, věřím, že tolik potřebnou protézu pro Vladimíra získáme.  Určitě by to byl velký krok k tomu, aby se Vladimír stal opět oporou své rodině. 

Chcete Vladimírovi pomoci? Pošlete mu libovolnou částku na 555 111 222/0800. Variabilní symbol je součástí dopisu, který jste od nás dostali. Děkujeme.

Fotogalerie

Jdu na to