ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Benefiční Zázraky přírody


Konto Bariéry dostalo v České televizi výjimečnou příležitost. V sobotu 10. září odvysílala ČT1 benefiční díl pořadu Zázraky přírody, ve kterém jste se mohli seznámit se zajímavou částí naší práce, bionickými protézami, a zároveň jste nás mohli jednoduše podpořit. Celkem jste Kontu Bariéry poslali přes tři miliony korun! Děkujeme!

Zazraky-prirody_110_foto-Zuzana-Pachova_20220520_C87T7520-(2).jpg
Zázraky přírody pro Konto Bariéry. (Foto: Česká televize)

První důvod slavit jsme měli už v sobotu večer. Jen do konce pořadu jste Kontu Bariéry poslali neuvěřitelných
2 244 001 korun. Druhá vlna nadšení zalila nadaci v pondělí, kdy na transparentní účet Konta Bariéry dorazily platby převodem, které banky nezpracovaly přes víkend. Celkový výtěžek benefičních Zázraků přírody pro Konto Bariéry se vyšplhal na 3 038 885 korun! Takovou částku jsme si nepředstavovali ani ve snu. Děkujeme Vám! 

Hvězdy s bionickýma rukama

Moderátoři, Maroš Kramár a Vladimír Kořen, si tentokrát do své zábavné talk show pozvali Ivanu Chýlkovou, Jiřího Lábuse, Lou Fanánka Hagena a Jiřího Ježka. Hvězdami pořadu byli ale také klienti Konta Bariéry, Amálka, Jonáš a Jakub, a naši přátelé z Otto Bock, díky nimž jsme už desítkám lidí pomohli získat nové, chytré ruce a nohy.

ZP_nataceni_v_Ottobocku_2.jpg
Amálka a Jakub, klienti Konta Bariéry. 

Co naši klienti díky bionickým protézám dokážou? Je těžké se je naučit ovládat? A zvládne to i Vladimír Kořen? Záznam Zázraků přírody najdete na webu České televize. 

Konto Bariéry můžete stále podpořit zasláním dárcovské DMS nebo přímo platbou na účet 17 111 444 / 5500, variabilní symbol 4444. Společně pomůžeme dalším lidem, kteří chytré protézy potřebují. A to je také takový malý zázrak, co říkáte?

Děkujeme, že pomáháte s Kontem Bariéry! 

Jdu na to