ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Handbike pro Michala

Šestatřicetiletý Michal je opravdický nezmar. S rozštěpem páteře je od dětství odkázaný na invalidní vozík, přesto pro něj neexistuje slovo „nejde“. Teď by však potřeboval pomoc - rád by si pořídil speciální kolo, handbike, na kterém by se udržoval v kondici a také stačil dětem a přítelkyni při rodinných výletech. Moc vám děkuje za jakýkoliv příspěvek.

michal1.jpg


Michal se narodil s rozštěpem páteře, a celý život se proto pohybuje mechanickém vozíku. „Začátky se vše naučit byly velmi těžké, někdy i drsné a složité, ale nikdy jsem si neřekl, že bych život vzdal a zůstal ležet na posteli se zábavou koukat jen do zdi,“ říká Michal. „Od základní školy to byl vždy boj, byly i časy, že jsem do třídy musel vyběhnout schody po rukách, ale vždy jsem každou překážku zvládl a zvládám je doteď,“ dodává.

michal.jpg
Michal pracuje ve svitavské nemocnici na informacích, s přítelkyní a dětmi rád podniká nejrůznější výlety a sportuje. „Pokud je možnost ,tak si i s rodinou zahraji fotbal po rukách, není to ono, ale sranda k životu patří,“ vypráví sympatický mladý muž.

S jízdou na handbiku už má Michal zkušenosti a moc rád by si ho pořídil domů. „Je to skvělý stroj na výlety s rodinou i pro udržování kondice. S vozíkem moc nestíhám, pokud s přítelkyní a dětmi jedeme někam na kolech, a handbike by mi s touhle situací velmi pomohl,“ vysvětluje.

Děkujeme, že s námi Michalovi pomůžete!


Fotogalerie

Jdu na to