ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Nový elektropohon pro Krzysztofa

Poděkování 

"Tento kalendářní rok pro mě začal dosti nešťastně, hned na začátku ledna onemocněním covid, které potkalo naši rodinu. Jako vozíčkář jsem netušil, jaký průběh nemoci mě čeká. Když jsme se po 2 týdnech dostávali z nejhoršího tak jsem posílen radostí zjistil, že konto Bariéry uveřejnilo můj krátký příběh s žádostí o pomoc při nákupu elektropohonu.

Mé štěstí se v brzké době násobilo tím, když jsem zjistil, že peníze na doplatek celé částky byly připsány díky novoroční sbírce s Aktuálně.cz pro Ladislava na invalidní vozík, která byla před Vánocemi a podařilo se mu vybrat více peněz než sám potřeboval, proto se o ně rozdělil i s ostatními a tím i on pomohl.

Má radost je veliká. Děkuji Kontu Bariéry, že pomáhají postiženým svou soudržností a děkuji Láďovi Loeblovi, že budu moci na jaře vyrážet na výlety po okolí na invalidním vozíku, který bude posílen o elektropohon od firmy Hurt a já se podívám na místa, která mi byla zatím odepřena. Hodně zdraví všem příznivcům Konta bariér!"

Krzysztofův příběh

Novoroční sbírka s Aktuálně.cz

Výtěžet novoroční sbírky s Aktuálně.cz předčil naše očekávání. Sbírka byla určena pro Láďu. A protože se ve sbírce sešlo více peněz, než kolik sám potřebuje, souhlasí s tím, že zbylé peníze daruje Konto Bariéry dalším žadatelům o pomoc. Krzysztof  tak získá přes 41 tisíc korun na nový elektropohon k vozíku.

Krzystofovi je 55 let. Narodil se jako zdravý chlapec v Polském Walbrzychu, kde žil do svých 7 let. Poté se s rodinou přestěhoval do Pokrkonoší, do města Trutnov. Ve stejném městě také vychodil základní školu a po jejím dokončení se v Pardubicích vyučil tesařem.

V roce 1989 měl ale Krzystof velmi vážnou nehodu, po které se ocitl na vozíku. Je na něj upoután od svých tehdejších 21 let.  Velmi by mu pomohl příspěvek na elektropohon HURT-e. Krzystof měl možnost si jej vyzkoušet během svého pobytu v Jánských Lázních. Díky elektropohonu by se mu kopcovitý horský terén zdolával na vozíku snadněji.  Za jakýkoli finanční příspěvek bude Krzystof velmi rád. 8_web-(1).jpg


Fotogalerie

Jdu na to