ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Auto pro Patrika

Sbírka byla úspěšně ukončena.
Děkujeme všem dárcům.

Jmenuji Patrik a je mi 19 let. Od narození trpím dyskinetickou formou DMO, která je příčinou nekontrolovatelných pohybů mého těla. Nemůžu chodit (pohybuji se jen na vozíčku), sám se nemůžu najíst, napít a ani se obléknout. Mám postiženy všechny čtyři končetiny. Tyto pohyby mám i v puse, což mi znemožňuje komunikaci a jídlo musím mít rozděleno na velmi malé kousky, abych se neudusil. Bojuji se spoustou dalších zdravotních problémům, včetně epilepsie. 
Naštěstí však mám úžasné rodiče, kteří se o mě starají. Mamka nepracuje a stará se o mě nepřetržitě. S rodiči jezdíme pořád na výlety, na koupaliště, do ZOO, do kina a na hory, ale také na nezbytná vyšetření  u různých odborných lékařů, kterých je docela hodně. Vzhledem k tomu, že jsem za poslední roky vyrostl, ale zároveň se snížila pružnost a ohebnost mého těla, moc bychom potřebovali nové větší auto. Do starého se mi velice špatně nastupuje, protože je pro mě nízké. Myslím si, že by bylo lepší, kdyby bylo větší, ale hlavně vyšší. 

Vzhledem k současné finanční situaci si nemůžeme dovolit financovat koupi nového auta, proto bych byl velmi rád za jakýkoliv příspěvek, který by pomohl tento sen uskutečnit.

Děkuji, Patrik
 

Fotogalerie

Jdu na to