ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Rehabilitace pro Karolínku

karolinka2-(1).jpgJmenuji se Karolínka a ráda bych Vám povyprávěla svůj příběh.

Narodila jsem se před třemi lety své mamince a tatínkovi, kteří se na mě moc těšili. Vše se zdálo v pořádku, když jsem se narodila, ale pár minut po mém narození se ukázalo, že můj start nebude tak snadný a upadla jsem do bezvědomí. Přestalo mi tlouct srdíčko a nedýchala jsem. Lékaři se snažili, aby mi zachránili život a po víc jak měsíci jsem konečně mohla jít domů.
Od té doby jsme s maminkou pilně cvičily, mé tělíčko mě ale pořád nechtělo poslouchat a tak následovalo velké vyšetření, kde se máma s tátou dověděli diagnózu Dětská mozková obrna.
Karolínku podpořili: Policie ČR, Lázně Jeseník a návštěvníci akce Den bezpečnosti a zdraví v Jeseníku 7. září 2018. Děkujeme!
Sama nestojím ani nechodím, ale  zvládnu se posadit tak, že si sedím na nožkách a pohybuji se na kolínkach, nebo lezu po čtyřech. Moc ráda jezdím do lázní, mám tam už i oblíbené tety, které se mnou cvičí a maminka s tatínkem by byli moc šťastní kdyby se mnou mohli jezdit častěji, abych byla byla co nejvíc šikovná a to je důvod proč Vám píšu.

Moc vám děkuji za pomoct a za splnění mého snu. 
Karolínka

Fotogalerie

Jdu na to