ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Vozík pro Richarda

Milí přátelé,

v dětství jsem prodělal mozkovou obrnu, kvůli ní jsem odkázán na elektrický vozík a mám postiženou také jednu ruku. To mi ale nebrání mít spoustu koníčků. Rád trávím čas v přírodě a fotografuji. Fotoaparát ovládám levou rukou a snímky upravuji na počítači. Také rád hraji šachy, s kamarády rád jezdím na hudební festivaly, účastním se technických výstav, akcí a soutěží. I přes své postižení rád pomáhám ostatním.

Běžný elektrický vozík, který jsem měl,  nebyl vhodný do terénu a pro toulky přírodou, potřeboval jsem vždy hodně pomoci od ostatních. Nyní jsem objevil speciální exteriérový vozík, který by mi umožňoval větší samostatnost v pohybu v přírodě a lepší možnost řízení. Pojišťovna na něj však nepřispívá. Vyzkoušel jsem několik typů vozíků a žádný mi nevyhovoval. Až tento vozík jsem si zamiloval po prvním svezení.

Tento vozík je mým snem a doufám, že se na něj budu moci spolehnout, nenechá mě ve štychu a dopraví mě bezpečně na cestách i necestách, kam potřebuji – za zábavou, kulturou i krásami přírody, kde se pohybuji nejčastěji.
Protože je cena vozíku zcela mimo moje finanční možnosti, požádal jsem Konto Bariéry o pomoc. Věřím, že s pomocí dobrých lidí se podaří uvedenou částku vybrat.

Předem všem děkuji! 
Richard

Fotogalerie

Jdu na to