ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Firemní novoročenky a kalendáře


Nabídka tištěných a elektronických firemních novoročenek je sestavená tak, aby oslovila co nejširší okruh potenciálních zájemců. Zahrnuje jak tradiční, tak nestandardně pojaté obrazové předlohy výhradně českých autorů zakomponované do originální grafické úpravy a původních tvarů novoročních přání.

Nabídka novoročenek​​

firemni-novorocenky.jpg

Není bez zajímavosti, že jako jediní na českém trhu nabízíme tak zvané „NOVOROČENKY – VYPRÁVĚNKY“, což jsou dvojlistová přání, u nichž přechází obrazový děj z titulní strany na vnitřní strany.​

Naše nabídka novoročenek

  • Od nejúspěšnějších autorů z předchozích let.
  • Od nových autorů.
  • Od malířů, grafiků, knižních ilustrátorů, autorů kresleného humoru, fotografů, autorů obrazů s pozitivně působící energií a dětských autorů.

    Stolní kalendáře

Týdenní stolní kalendář Děti malují pro Konto Bariéry  je  vyroben ve velikosti a s obsahem, který je optimální pro firmy a úřady. Tradičně ho zdobí nejlepší a oceněné kresby dětí, které se zapojují do prestižních celostátních výtvarných soutěží pořádaných SVČ Lužánky.

SK_Konto_bariery_CR_tit.jpg
 

Objednávky

Firemní novoročenky a stolní kalendáře je možné si koupit u zastupující agentury Antipol Brno CZ s tím, že naše prodejní ceny jsou v porovnání s běžnými cenami na trhu nižší. Objednávku na zakoupení, případně dotisk, nutno zaslat:

Partneři projektu

Jdu na to