ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Nové auto pro Miroslava

Miroslavovi je 63 let a od svých 21 let trpí roztroušenou sklerózou a má levostrannou hemiparézu. Kvůli svému onemocnění musel přerušil studium na vysoké škole. Dokud byl na tom ještě fyzicky lépe, pracoval jako lesní technik.

I když je Miroslav od 34 let v invalidním důchodu, nezahálel a jako předseda Svazu invalidů vedl bezplatnou poradnu pro tělesně postižené. 

K jeho zdravotním problémům se bohužel postupem času přidružily i jiné, například cukrovka nebo degenerativní změny páteře. Navíc je Miroslav od operace krční páteře, kterou prodělal před deseti lety, upoután na invalidní vozík. 

Velká rodina

Miroslav je tatínek čtyř dětí, které vychovává společně s manželkou. Ta kvůli jeho zdravotnímu stavu skončila s prací, aby mohla pečovat o rodinu. Nejstarší dcera studuje všeobecné lékařství, druhá učitelství, syn gymnázium a nejmladší dcera je na základní škole. Miroslav je na své děti náležitě pyšný. Ve volném čase moc rád čte, zajímá se o historii a navštěvuje zajímavá místa. 

Rodina žije v panelovém domě na okraji města a její finanční situace není nejpříznivější. Miroslav by byl velmi rád za finanční příspěvek, který by mu dopomohl k pořízení osobního automobilu. Speciálně upravený automobil by jemu i celé rodině posloužil při cestách k lékaři, na nákup anebo na výlet.
 
Díky vaší štědrosti už Miroslav zařizuje koupi tolik potřebného auta. Děkujeme!

Fotogalerie

Jdu na to