ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Nový automobil pro Elizabetku

Po předčasném porodu ve 23.týdnu těhotenství naše dcerka Elizabetka vážila pouhých 600 g a nikdo jí nedával šanci na přežití. Půl roku trvající boj o její život lékaři sice vyhráli, ale holčička si z porodnice odnášela diagnózu syndromu krátkého střeva, onemocnění sítnice, plicní problémy a další.

Téměř ve dvou letech roste velmi pomalu, psychomotoricky odpovídá šesti měsíčnímu kojenci. Má problémy s příjmem potravy a váží pouze sedm kilo. Je však houževnatá, velmi pozitivní a má velkou chuť žít.

Nyní Elizabetce lékaři diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu. Je proto nutné s ní začít dlouhodobě a intenzivně rehabilitovat.

V současné době se potýkáme s problémy, jak vše časově zvládat. Elizabetka má totiž další dva sourozence 5 a 3 roky. Pětiletá Sára má těžkou formu osteoporozy a všem dětem chybí enzym diaminooxidáza, který štěpí histamin v potravě. Je nutno dodržovat bezlepkovou, bezmléčnou a histaminovou dietu. S oběma dcerami je nutné rehabilitovat na klinice. Elinka nesmí do veřejné dopravy. Proto bychom potřebovali pořídit auto, se kterým by se vše dařilo logisticky plánovat a zvládat. Úřad práce přispívá až ve třech letech věku dítěte. Prosíme vás v tuto chvíli o finanční pomoc.

Děkujeme
Elizabetka a její rodina

 


Fotogalerie

Jdu na to