ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Bezbariérová koupelna pro Bohouška

bohousek2.jpgBohoušek se narodil předčasně ve 29 týdnu. Měřil 37cm  a vážil 1250g. Porod byl komplikovaný, měl krvácení do mozku, několik dnů za něj dýchaly přístroje, ale Bohoušek bojoval a nakonec začal dýchat sám.  

Pak za mnou přišel lěkař a řekl: "Bohoušek je na JIPu, přestal dýchat, je napojený na přístroje a musíme čekat, jak vše bude zvládat". Pro mne to byly nejhorší dny v životě, strašně jsem se bála, byla to hrozná bezmoc, když nemužete nic dělat a jen čekat.  Po několika dnech jsem ho mohla konečně vidět. Přišla jsem k němu, rozplakala jsem se a prstem jsem ho pohladila. Když jsem ho viděla v inkubátoru, měl všude po celém tom malém tělíčku napíchané různé hadičky, bylo to hrozné. Bohoušek se po dvou měsících začal zlepšovat. Byla jsem šťastná.  Po třech měsících nás pustili domů. Lékaři mi řekli že je v pořádku.
Děkujeme Nikol Štíbrové, která na svém instagramovém profilu zveřejnila výzvu k podpoře Bohouška. Dárci tak během pěti dnů poslali celkem 170 tisíc korun.
Bohouškovi bylo šest měsíců a stále nedržel hlavičku, šla jsem s ním k lékaři, který řekl, že je vše  v pořádku a že se nemusím bát, že může být jen opožděný. Po čase jsem šla znovu k lékaři, opět mi tvrdil, že je vše v pořádku. Přešli jsme k jinému lékaři a ten nám oznámil, že musí okamžitě začít rehabilitace a že má Bohoušek  DMO (hypotonický syndrom,kvadruparéza). Začali jsme hned rehabilitovat a dodnes rehabilitujeme.

Bohouškovi je 11 let, moc rád sportuje, jezdí závody na handbiku. Má za sebou 11 operací. Bohoušek je na vozíku, nechodící, má 62 kg,  manipulace s ním je obtížná. Proto vás moc žádáme o pomoc na úpravu bezbariérové koupelny. Nyní máme koupelnu standardní, kde je vana, ale Bohoušek by potřeboval sprchový kout a WC, kde by se mohl chytit za madla. Budeme rádi za jakýkoliv příspěvek.  

Děkujeme vám, maminka Andrea .
Jdu na to