ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Rehabilitace pro Míšu

misa.jpgMichaele je 30 let a od dětství se potýká s dětskou mozkovou obrnou. Ačkoli na delší trasy musí používat mechanický vozík, pravidelným cvičením a díky rehabilitacím se její stav výrazně zlepšil. V interiéru je již dokonce schopna, byť pomalu, pohybovat se samostatně.
 
I tak se stále těžce pere s osudem, jak se zařadit do běžného života. Životní oporou a zároveň asistentkou jí je maminka, která s Michaelou od narození vše podstupuje. Právě s ní prošla mnoha úskalími a prožila špatná období. I když se Michaela musela kvůli svému zdravotnímu stavu mnoha věcí vzdát , například studia na vysoké škole, nezanevřela na život.
"Mojí prioritou je zdraví a veškerým úsilím se snažím svůj zdravotní stav zlepšovat. Ať již různými léčbami, rehabilitacemi a terapiemi u nás nebo v zahraničí." 
Vpřed jí posouvají speciální rehabilitace. Vždy dochází k posílení svalů, ke změně stereotypu chůze a také vyrovnání stability a tím i větší jistoty v chůzi. Míša stále věří, že jednou dosáhne svého, odhodí berle a splní si své největší přání –  osamostatnit se, vést plnohodnotný život a třeba i dostudovat.

Speciální rehabilitace v centru Adeli jsou velmi nákladné a s ubytováním vychází na 130 000 korun. Míša chce proto poprosit o pomoc dárce Konta Bariéry, aby mohla léčebný program opět podstoupit.  Pokud se rozhodnete její, leckdy nerovný boj s DMO podpořit, posunete ji o krůček blíž k jejímu snu.
Jdu na to