ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Auto pro Honzíka

Honzík je těžce postižený mladík, který vyžaduje celodenní péči – zůstal mentálně na úrovni osmiměsíčního dítěte, leze jen po čtyřech, musí se přebalovat, krmit i koupat.  Může za to vzácný Angelmanův syndrom. Bez pomoci svých blízkých se neobejde.

Image.jpeg


Jednadvacetiletý  Honza trpí také silnou skoliózou a jeho nemoc doprovází záchvaty epilepsie. Má však kolem sebe milující rodinu -  maminku, která o něho celý den pečuje, nevlastního tatínka, který dělá co může, aby rodinu uživil, a dva malé brášky.   A Honzík jim jejich lásku dokáže oplatit. „Navzdory všemu zlému, co ho potkalo, nám umí dodat na optimismu, je usměvavý, rád se přijde pomazlit. Je zkrátka náš. Jeho mladší bráškové Tomík a Davídek ho mají moc rádi a myslíme si, že získávají do života něco, co jiné děti nemají,“ říkají svorně oba rodiče.
 
Image-(2).jpeg


Jenže teď jim život zkomplikoval již hezkou řádku let přesluhující automobil. Staré auto, ve kterém také vozili Honzíka k lékařům a na životně důležité rehabilitace, dosloužilo. Najednou se ocitli bez dopravního prostředku. Koupit si jiné  je však nad jejich finanční možnosti. Tatínek pracuje v dělnické profesi, jeho plat sotva stačí na pokrytí běžných rodinných výdajů. Proto se na nás obrátili s prosbou o pomoc.  
Děkujeme všem, kdo nám pomohli pomoci  Honzíkovi a jeho rodině! 

Jdu na to