ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Bezbariérová přestavba auta pro Jana

Janovi je šedesát osm let. V mládí utrpěl při práci pro horskou službu v Krušných horách vážný úraz, a od té doby je na vozíku. Do života šel Jan vždy po hlavě. Zasvětil ho mnohým zajímavým činnostem a hlavně pomoci lidem. Pracoval jako asistent produkce v divadle Pod stanem. Má nejen kulturní, ale i sportovní zájmy. Je aktivním hráčem a spoluzakladatelem týmu basketbalistů. Organizoval také mezinárodní turnaje. Od devadesátých let je členem týmu Kliniky rehabilitačního lékařství Albertov, kde dodnes pracuje v oblasti organizace a ergoterapie. Mimo to pořádal i zahraniční stáže. 
,,Honza je neuvěřitelně vitální a inspirativní člověk. Vůbec necítíte jeho těžký handicap. Je plný života a jeho život je naplněný pomocí ostatním,'' svěřuje se Janův dlouholetý přítel MUDr. Čihař.

Naši nadaci oslovil lékař a Janův dlouholetý přítel MUDr. Čihař, který Jana našel před dvěma lety u něj v bytě v septickém šoku s velmi vážnými proleženinami. Několik dní se všichni báli o Janův  život a situace vypadala mnoho měsíců velmi špatně. Naštěstí Janovi při péči pana doktora Čihaře pomohl plastický chirurg Dr. Poláček. Pomocí mnohých operací proleženiny odstranil. Kůže je ale po operacích velmi křehká a jakýkoli pohyb a přesuny z vozíku a na něj ji mohou poškodit. Proto bychom Janovi rádi pomohli vybrat na bezbariérovou úpravu automobilu, ve kterém by mohl řídit přímo z vozíku.  Díky této úpravě se bude Jan zase moci vrátit k práci, kterou má tak rád. 

Honza3.jpg
 


Fotogalerie

Jdu na to