ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Nový rugby vozík pro Miloše

Zomm Cycle

Na nový vozí Milošovi přispěli také účastníci charitativní lekce spinningu. Pořádalo ho studio Zoom Cycle . Účastníci mezi sebou vybrali 12 tisíc korun.
Jmenuji se Miloš je mi 49 let. Mám dva syny a jsem ženatý. V roce 1988 jsem při školním branném výcviku utrpěl úraz s poraněním krční páteře, v důsledku čehož jsem trvale odkázán na invalidní vozík (kvadruplegik).  

Vždy jsem miloval sport. Po adaptaci na nový život a rehabilitaci jsem okamžitě začal hledat cestu, jak se i nadále věnovat svému oblíbenému sportu, nyní již na vozíku.
Mým osudovým sportem se stalo rugby na vozíku. Od roku 2005 se jako registrovaný hráč Českého Svazu pravidelně účastním domácích i zahraničních turnajů. Se svým týmem se na ně připravuji tvrdými tréningy v Hradci Králové, kde máme bezbariérové zázemí a skvělé podmínky. To vše ve spojení s obrovskou radostí ze hry dává dohromady náš tým Captains WRT, který spadá pod Sportovní Klub Nové Město nad Metují z.s.

Rugby hraji na speciálním sportovním vozíku, který používám přes 12 let. Za tu dobu je již značně opotřebovaný a poničený. Proto bych si rád pořídil nový odlehčený vozík, který je zaměřovaný a vyráběný sportovci přímo na míru. Odpadá tak nadbytečný materiál, kvůli kterému jsou ostatní vozíky těžší. 

Bohužel cena nového vozíku je natolik vysoká, že nejsem schopen ji ze svého rozpočtu uhradit. Proto oslovuji Vaší nadaci a dárce Konta Bariéry s prosbou o finanční příspěvek na pořízení nového sportovního vozíku, který mi umožní se nadále beze strachu o svůj zdravotní stav věnovat mým koníčkům a udržovat se v kondici.

Voucher-Konto-Bariery.png
 

Fotogalerie

Jdu na to