ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Automobil pro Aleše

Děkujeme firmě BSH domácí spotřebiče za dar ve výši 106 325 Kč pro Aleše. 
Aleš miluje sport. Od dětství hrál fotbal, později i na vrcholové úrovni. Život se mu změnil v devatenácti letech na koupališti. Po skoku po hlavě do vody se mu život otočil naruby. Narazil hlavou na dno bazénu a zlomil si sedmý krční obratel.
 
Okamžitě přestal cítit většinu svého těla a nemohl se hýbat. Nastal kolotoč vyšetření a operací a následných rehabilitací. I přes to všechno zůstal ochrnutý a pohybuje se pouzena invalidním vozíku a musel se se skoro všechno učit od začátku jako malé dítě. Nevzdal se. Jakmile měl základní věci pro život naučené, přemýšlel, jak se osamostatnit o práci, o sportu a o rodině.
"V současné době mi dělá největší radost můj téměř čtyřletý syn." 
Aleše nadchlo ragby vozíčkářů a rychle se stalo součástí jeho života. Do oka mu padla atletika. Začal alesc.jpgtrénovat hod oštěpem, diskem a vrh koulí. V ragby přes 12 let reprezentoval ČR. V atletice se zúčastnil již čtyř Paralympijských her a je několikanásobný medailista z Mistrovství Evropy a Mistrovství světa. Díky sportu poznává nové lidi, cestuje a hlavně má koníčky, které dávají životu smysl.
 
Aby stíhal všechny aktivity, potřebuje automobil, ve kterém najezdím přes třicet tisíc kilometrů ročně. Automobil je pro něj životně důležitou a nezbytnou součástí, ale také bohužel velice finančně nákladnou. Proto by chtěl tímto oslovit případné sponzory a dárce, kteří mají možnost mu finančně pomoci. 
 
Jdu na to