ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Tomas Golf Cup


Patnáctý ročník golfového turnaje Tomas cup aneb Tomášové pomáhají Tomášům proběhl 12. července, tentokrát v Panorama Golf Resortu v Kácově. V tomto roce Tomášové pomáhali Tomášovi Mošničkovi, který je mistrem světa ve vzpírání z roku 2000 a právě se připravuje na blížící se paralympiádu v para-cyklistice. Přispěli mu částkou 54 400 korun na elektropohon.

IMR01650.jpg

Podmínkou účasti na golfovém turnaji, konaném v termínu vyhlášení nezávislosti Republiky Svatý Tomáš a Princův ostrov, je každý rok jméno Tomáš v libovolné formě a oblečení v barvách Republiky Svatý Tomáš a Princův ostrov - tedy zelené, žluté, červené nebo černé barvy. Překvapením letošního ročníku byla turnajová trička ve stylových barvách s černými hvězdami, přesně podle vlajky zmíněného státu. Na hřišti v nich majitelé skutečně svítili na dálku.
O místo konání letošního turnaje se přičinil manažer golfového resortu v Kácově, protože se také jmenuje Tomáš, a tak akci rád podpořil.
Každý hráč obdržel láhev vína Svatý Tomáš, míčky s logem turnaje, mycí prostředek Tomík a novinku sprchový gel výrobce Tomil.

 
GOLF POMÁHÁ - charitativní golfové turnaje v roce 2021:

GOLF BEŘOVICE - výtežek 77 000 Kč přispěl Jakubu Navarovi na neurorehabilitace

THS LUNA - výtěžek 28 600 Kč přispěl Tobiáši Zatloukalovi na benecykl vozíček

LINDE MATERIÁL HANDL -  výtěžek 16 600 Kč přispěl Patriku Svobodovi na neurorehabilitace

TOMAS GOLF CUP - výtěžek 54 500 Kč přispěl Tomáši Mošničkovi na elektropohon
 
Turnaje se zúčastnilo 31 hráčů, fotograf Tomáš a na Trouble shot a vyhlášení výsledků přijel i Tomáš Mošnička, kterému byl letošní výtěžek turnaje určen. Ten účastníkům velmi pěkně povyprávěl, jak to chodí ve vrcholovém sportu handicapovaných.
IMG04045.jpg
Příspěvky se vybíraly při tradiční obtížné ráně Trouble shot, kdy si každý účastník mohl koupit neomezený počet pokusů za 200 korun.
Pořadatel GOLF FOR FUN  všem děkuje za účast a těší se
na 16. ročník 12. července 2022.

logo.jpg

 
Jdu na to