ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Asistence pro Jakuba

Jakub se narodil před 23 lety s dětskou mozkovou obrnou, kvadruparetickou formou, a je těžce fyzicky i mentálně postižený. Neobejde se bez celodenní péče, proto potřebuje pomoci zaplatit osobní asistence. 

jakub_titulni_foto-(1).jpeg

Nemoc Jakuba limituje prakticky ve všem. Sám se neoblékne, nenají se, neobslouží se, je závislý na celodenní péči. Tu mu věnuje jeho úžasná maminka Emma, někdejší rozhlasová moderátorka, která se kvůli synově postižení vzdala zaměstnání a na dlouho i osobního života. 

"Nové výzvy." Tak říká paní Emma změnám, které jí narození postiženého syna přineslo do života. Z moderátorky se rekvalifikovala na fyzioterapeutku a osobní asistentku, jen aby Jakubovi umožnila důstojný a šťastný život jeho handicapu navzdory. Společně se snaží sportovat, cestují, vzdělávají se. Zkrátka objevují svět a jsou spolu moc rádi. Paní Emma je ale samoživitelka a péče o Jakuba 24 hodin denně je pro ni nesmírně náročná. Velkou pomoc pro ni i Jakuba znamenají služby osobní asistence. Emma s Jakubem proto prosí o pomoc s jejich financováním. Každá koruna jim pomůže.

Děkujeme, že pomáháte s Kontem Bariéry

Fotogalerie

Jdu na to