ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Golfový Tomas Cup opět pomáhal


Sedmnáctý ročník golfového turnaje Tomas Cup aneb Tomášové pomáhají Tomášům proběhl 12. července a pomohl handicapovanému klientovi Konta Bariéry, rovněž Tomášovi, s pořízením polohovací postele.

TomasCup2023_0367_web-(1).jpg

Již tradiční Tomas cup se tentokrát konal v Golf Resortu Karlovy Vary a do turnaje se zapojilo 27 hráčů. Podmínkou účasti bylo jako každý rok jméno Tomáš v libovolné formě a oblečení v barvách Republiky Svatý Tomáš a Princův ostrov, tedy zelené, žluté, červené nebo černé barvy.

TomasCup2023_0471_web-(3).jpgTurnaj sledoval i handicapovaný Tomáš se svou maminkou. Při vyhlášení vítězů turnaje si osobně převzali letošní výtěžek na pořízení polohovací postele, která jim výrazně ulehčí v každodenní rutině. Tomáš je moc milý a chytrý kluk. Bohužel mu postižení nedovoluje si golf vyzkoušet, tak za sebe vyslal maminku a společně jsme strávili povídáním o golfu a nějaký ten míček se zakutálel i do jamky.

Celkem účastníci turnaje přispěli handicapovanému Tomášovi částkou 64 300 korun! Děkujeme všem za účast a těšíme se na 18. ročník 12. července 2024.

logo-(2).jpg

Fotogalerie

Jdu na to