ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Tandem Kuba a táta už jede!


Dvacetiletý Jakub má poruchu autistického spektra, nemluví a je odkázaný na péči tatínka Drahoslava. Společně jezdí na dlouhé výlety na dvoukole, které Kuba miluje. Díky pomoci Konta Bariéry jsou teď pro něj a jeho tatínka cesty za drobrodružstvím snazší. Za příspěvek na speciální semitříkolkový tandem s přídavným elektrickým pohonem, který nahradil dosluhující dvoukolo bez jediného převodu, posílá pan Drahoslav všem dárcům velké díky. 

tandem4-(1).jpg

Přečtěte si poděkování, které nám Jakubův tatínek Drahoslav poslal: 

"Vážení,
 
tandem-(2).jpgdobrých zpráv není nikdy dost, a proto taky přispěji jednou svou. V neděli 29. 10. nám pan Lednický dovezl náš nový semitříkolový tandem Mrázek T/tris, na který jste nám přispěli. Vyplatilo se vydržet a počkat. Říjnové i listopadové počasí nám pořád přeje k tomu, abychom naše nové kolo s Kubou vyzkoušeli. Společně jsme projeli naši vísku – Lichnov, a zjistili jsme, co všechno tenhle zázrak dovede. Chtěl bych touto cestou poděkovat za sebe i za syna Jakuba, vám všem, kteří jste nám na přelomu března a dubna přispěli přes nadaci Konto Bariéry na zakoupení elektrokola. Rovněž děkuji i Kontu Bariéry za možnost tuto sbírku uskutečnit. 

I když nám jezdecká sezóna pomalu končí, jsme jedni z mála, kteří už jsou připraveni na tu příští sezónu. Hned jak počasí a teploty dovolí, vyjedeme s Kubou do světa."

 

Celý Jakubův příběh najdete na našem webu. 


Fotogalerie

Jdu na to