ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Monika děkuje za příspěvek na auto


​Třiatřicetiletá Monika trpí spastickou kvadruparézou, vypovídají jí službu nohy i ruce. Bez auta se na venkově, kde bydlí s rodiči, nedostane k lékaři ani na nákup. Díky vám už pro ni ale cestování není problém! Za příspěvek na doplatek nového auta vám posílá velké poděkování.

Monika.png

Monika se na kratší vzdálenosti pohybuje o dvou francouzských holích, na delší už ale potřebuje invalidní vozík, a to nejlépe elektrický, protože na mechanickém se sama neuveze. Rodičům, kteří o ni pečují, s přibývajícími léty ubývají síly, a tak Monika k samostatnotnosti nutně potřebovala auto. Příspěvek na nový vůz Monice schválil i úřad práce, ten ale nepokryl celý nákup, a proto se Monika obrátila s prosbou o pomoc na Konto Bariéry. Teď už má Monika vysněného pomocníka doma. Přečtěte si poděkování, které nám do nadace poslala: 
 
Dobrý den,
náročnému cestování autobusem, ve kterém je mi špatně, je konec!! Už můžu pohodlně cestovat novým autem a nemusím řešit, jak a jestli se tam dostanu. Díky Vám i všem kteří přispěli i sebemenší částkou se vjíždím zpět do života neuvěřitelně nabitá pozitivní energií. Zázrakem jsem přežila, takže si teď bonusový život co v rámci možností co nejvíce užiju a využiju každou příležitost.
Mooooc děkuji!

Přečtěte si celý Moničin příběh

Jdu na to