ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Paní Eva je opět na nohou. I díky vám!


Neuvěřitelný příběh paní Evy, která přišla o všechny čtyři končetiny, pokračuje: Po roce na lůžku se poprvé postavila na nové nohy! Díky úspěšné sbírce Konta Bariéry a šikovným protetikům z Ottobocku je zase o krok blíž k lepšímu životu.

Eva_1.jpgBývalá poštovní doručovatelka z východočeské Olešnice byla zvyklá být neustále v pohybu. Pak ale její život obrátily naruby nebývale vážné komplikace po onemocnění covidem-19. Aby přežila, amputovali jí lékaři ruce i nohy. (Přečtěte si celý příběh paní Evy.

Konto Bariéry následně uspořádalo pro paní Evu sbírku na všechny věci, které neuhradí zdravotní pojišťovna. Mezi nimi jsou i vertikalizační protézy, na kterých se může stavět. V budoucnu se bude sice pohybovat na elektrickém vozíčku, schopnost postavit se na nohy je ale důležitá pro její dobrý zdravotní stav i psychickou pohodu. 

Všem dárcům, kteří ji podpořili v nějtěžších životních chvílích, posílá paní Eva velké díky! Kromě nových nohou využije výtěžek sbírky na úhradu rehabilitačního pobytu v Praze na Malvazinkách. Velkým přáním paní Evy je také vrátit se alespoň částečně domů do Olešnice. V současné chvíli totiž pobývá v Domově V Podzámčí v Chlumci nad Cidlinou. Konto Bariéry paní Evě přispěje na nutné bezbariérové úpravy, bez kterých by se domů nedostala.

Podívejte se, jak paní Eva poprvé zkouší nové nohy!


 
Jdu na to