ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Přes bariéry s policií pro Emu a Toníka


Už šestý ročník sportovně charitativního projektu Přes bariéry s policií uspořádalo ve prospěch handicapovaných klientů Konta Bariéry Krajské ředitelství policie Středočeského kraje. Jarní kolo pomůže Emě zaplatit sportovní kočárek a Toníkovi rehabilitační pobyt.

PBSP2-(1).jpg

Člunkový běh, kliky, celomotorický test a běh na 1000 metrů… Jak probíhají fyzické testy přijímaček k policii si na konci dubna vyzkoušeli i studenti Gymnázia Karla Čapka v Dobříši. To je jednou ze středních škol, které se zapojily do projektu Přes bariéry s policií.

PBSP8-(1).jpgZatímco studenti sportují, středočeští policisté spolu s občanskými zaměstnanci v rámci projektu mezi sebou sbírají peníze na předem vybrané klienty Konta Bariéry. Letos takto pomohou třináctileté Emě, která se potýká s těžkým mentálním postižením, zaplatit nový sportovní kočárek a desetiletému Toníkovi s dětskou mozkovou obrnou přispějí na rehabilitační pobyt.  

Díky projektu Přes bariéry s policií a podpoře partnerů, kterými jsou Středočeský kraj, Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR a Bezpečná společnost, pomohlo Konto Bariéry od roku 2018 už 18 lidem s handicapem zaplatit kompenzační pomůcky, rehabilitace nebo osobní asistence, které zásadně zlepšily jejich život.

Více informací o projektu Přes bariéry s policií najdete na webu Policie České republiky – KŘP Středočeského kraje.  

Fotogalerie

Jdu na to