ePrivacy and GPDR Cookie Consent management by TermsFeed Privacy Policy and Consent Generator

Kinematograf bratří Čadíků


Kinematograf bratří Čadíků jezdí po České republice od roku 1992. Dobrovolné vstupné je věnováno po celá léta na podporu charitativních organizací. Diváci letních kin podporují Konto Bariéry od roku 2008. 

kinematograf.png

Každý rok díky výtěžku Kinematografu může Konto Bariéry přispět desítkám lidí. Děti i dospělí s handicapem si mohou pořídit nákladné zdravotní a kompenzační pomůcky. „Pevně věřím v životaschopnost tohoto projektu a těším se na vaši účast a další spolupráci a chvíle strávené pod širým nebem,“ říká zakladatel Kinematografu Josef Čadík. Rozhovor s Josefem Čadíkem si můžete přečíst zde. 

Formou dobrovolného vstupného návštěvníci už sedmnáct sezon podporují Konto Bariéry – za tu dobu se podařilo shromáždit téměř 20 milionů korun, a zlepšit tak život stovkám lidí s postižením. 
Chci přispět na Fond Kinematograf bratří Čadíků.
Trasy a pogram najdete na samostatném webu Kinematografu.


kinematograf-2.jpg

Ocenění od Fóra Dárců

V roce 2020 obdržel Kinematograf významné ocenění Fóra dárců, konkrétně první místo v kategorii Sbírkoví spojenci. Smyslem Cen Fóra dárců je podpořit a vyzdvihnout důležitou práci v charitativní oblasti a ve veřejně prospěšných oborech. Oceňují se smysluplné a zajímavé sbírkové akce, které jsou transparentní, kredibilní a přispívají tak k rozvoji individuálního dárcovství v České republice.

CFd_Kinematografie-bratri.jpg


Kontakt


Fotogalerie


Partner projektu

Jdu na to